Post | maart 2025 | Nieuwsbrief | 1 min lezen

Vrijwilligers gezocht: MAART 2025 VACATURE TOP 5

Vrijwilligerswerk in Deventer biedt volop leuke mogelijkheden! Op de website van Deventer Doet vind je wekelijks nieuwe vacatures, zoals verkeersregelaar op Koningsdag, kunstenaars voor een miniatuurproject, en meer. Kom langs voor een gesprek of maak een afspraak om samen te zoeken naar passend vrijwilligerswerk. Bezoek ons aan de Kleine Overstraat 75, de koffie staat klaar!

Zin in iets leuks?

In Deventer kun je heel veel leuke dingen doen. Eén daarvan is vrijwilligerswerk! Op de website van Deventer Doet worden wekelijks nieuwe vrijwilligers vacatures aangemeld.


Hieronder vind je de vacature top 5 van maart.



Wil je liever langskomen voor een goed gesprek over vrijwilligerswerk? Dat kan. Op dinsdag, woensdag en donderdag tussen 10.00 en 14.00 uur kun je binnen lopen en in gesprek gaan met een van onze vrijwilligers. Wil je liever van te voren een afspraak maken? Neem dan contact met ons op.


Wij helpen je graag verder met het zoeken naar passend vrijwilligerswerk.


We zien je graag aan de Kleine Overstraat 75. De koffie staat klaar!

Deel blogpost