Mensen maken Nederland
Mensen maken Deventer mooier!
In Nederland zetten jaarlijks al miljoenen mensen zich vrijwillig in voor anderen en hun omgeving. Dat lijkt heel veel, maar de helft van alle Nederlanders boven de 15 doet dit niet. Juist in deze tijd van corona, en dadelijk ook in het nieuwe normaal, draagt vrijwilligerswerk bij aan oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken zoals toenemende armoede, eenzaamheid en behoefte aan zorg.
Naast de bestaande behoefte aan vrijwilligers voor maatschappelijke activiteiten zoals voor besturen, natuuronderhoud, plezier, aandacht, schoonheid, veiligheid, dagbesteding en opvang, is het van belang dat meer mensen de urgentie alsook het plezier voelen om vrijwilligerswerk te doen. Daarom hebben vrijwilligersorganisaties en partners de handen ineen geslagen om een jaar lang aandacht te vragen voor de waarde van vrijwillige inzet en meer mensen uit te nodigen dit ook te gaan doen.
Op deze pagina houden we je op de hoogte van de activiteiten die binnen Deventer plaatsvinden.
Doe mee aan een expeditie en win!
Deventer Doet presenteert i.s.m. NOV de ‘expeditie nieuwe gezichten’! Hoe kan ook jouw organisatie een verandering doormaken die uiteindelijk resulteert in meer nieuwe gezichten? Want nieuwe vrijwilligers dat willen we natuurlijk allemaal wel! Het reisadvies is om samen met iemand van jouw bestuur of organisatie je op te geven om zo samen op expeditie te gaan. Durf jij het aan om met ons op reis te gaan?
Op zaterdag 11 september zal de start dag zijn van de expeditie. Voor de expeditie zijn enkele plekken beschikbaar, geef je dus snel op!
Bekijk de leukste vacatures
Jun
28
Eenmalig · 28 jun, 13:00 - 18:00
Deventer
Gluren bij de Buren zoekt acts!
Vertoon je talent op het gras van de buren! Meld jouw dansshow, theatervoorstelling, muziekstuk of andere opvoering aan voor GBDB!
Geplaatst door Gluren bij de BurenJun
28
Eenmalig · 28 jun, 13:00 - 19:00
Deventer
Gluren bij de Buren zoekt hosts!
Maak van jouw tuin een podium voor het grootste amateurkunstfestival van Nederland! Zet jouw meest gastvrije beentje voor en meld je jouw tuin aan als locatie.
Geplaatst door Gluren bij de BurenStructureel werk · 2—6 uur/week
Schalkhaar
Vrijwilliger gezocht voor Nederlandse les bij de intensief begeleidende opvang
Word jij er blij van als je asielzoekers iets mee kunt geven voor nu en in de toekomst? Als docent bij ons geeft je niet alleen Nederlandse les...
Geplaatst door CoaMei
9
Eenmalig · 9 mei, 09:00 - 21:30
Deventer
Blaaskaken & Koorballen Vrijwilligers
Een laagdrempelig en verbindend muziekfestival, waarbij circa 40 koren en bigbands optreden.
Geplaatst door Blaaskaken & KoorballenStructureel werk · Flexibele uren
Deventer
Redactielid
Je maakt samen met het redactieteam teksten en grafische ontwerpen voor o.s. onze nieuwsbrief, magazine, website, flyers.
Geplaatst door Duurzaamheidscentrum DeventerStructureel werk · Flexibele uren
Diepenveen
Hulp bij opruimen, activiteiten en sociaal contact Kulturhus Diepenveen
Wij zijn een bestuur van vrijwilligers en zoeken hulp voor het opgeruimd houden het Kulturhus en helpen bij of begeleiden van activiteiten.
Geplaatst door Kulturhus Diepenveen




