Mensen maken Nederland
Mensen maken Deventer mooier!
In Nederland zetten jaarlijks al miljoenen mensen zich vrijwillig in voor anderen en hun omgeving. Dat lijkt heel veel, maar de helft van alle Nederlanders boven de 15 doet dit niet. Juist in deze tijd van corona, en dadelijk ook in het nieuwe normaal, draagt vrijwilligerswerk bij aan oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken zoals toenemende armoede, eenzaamheid en behoefte aan zorg.
Naast de bestaande behoefte aan vrijwilligers voor maatschappelijke activiteiten zoals voor besturen, natuuronderhoud, plezier, aandacht, schoonheid, veiligheid, dagbesteding en opvang, is het van belang dat meer mensen de urgentie alsook het plezier voelen om vrijwilligerswerk te doen. Daarom hebben vrijwilligersorganisaties en partners de handen ineen geslagen om een jaar lang aandacht te vragen voor de waarde van vrijwillige inzet en meer mensen uit te nodigen dit ook te gaan doen.
Op deze pagina houden we je op de hoogte van de activiteiten die binnen Deventer plaatsvinden.
Doe mee aan een expeditie en win!
Deventer Doet presenteert i.s.m. NOV de ‘expeditie nieuwe gezichten’! Hoe kan ook jouw organisatie een verandering doormaken die uiteindelijk resulteert in meer nieuwe gezichten? Want nieuwe vrijwilligers dat willen we natuurlijk allemaal wel! Het reisadvies is om samen met iemand van jouw bestuur of organisatie je op te geven om zo samen op expeditie te gaan. Durf jij het aan om met ons op reis te gaan?
Op zaterdag 11 september zal de start dag zijn van de expeditie. Voor de expeditie zijn enkele plekken beschikbaar, geef je dus snel op!
Bekijk de leukste vacatures
Structureel werk · 0—2 uur/week
Deventer
Samen fietsen, erop uit!
Dhr. heeft verschillende gezondheidsproblemen, waaronder ook dementie. Hij wil graag in beweging blijven. Fiets je mee?
Geplaatst door Vrijwillige Thuiszorg CarinovaStructureel werk · 0—2 uur/week
Deventer
Jan zoekt gezelligheid!
Jan is een vriendelijke en lieve man, wonend in Diepenveen. Hij zou het leuk vinden om gezellige dingen te doen samen. Lijkt dit je wat? Lees verder...
Geplaatst door Vrijwillige Thuiszorg CarinovaStructureel werk · 2—3 uur/week
Deventer
Vrijwilliger Transport en Ondersteuning Ontbijt
Ben jij iemand die graag iets voor anderen doet, een helpende hand biedt en van afwisseling houdt? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Geplaatst door PW JanssenStructureel werk · Flexibele uren
Deventer
Man heeft nieuwe woning, kent weinig mensen, kom je langs?
Dhr. is na z'n scheiding verhuisd. Hij is veel alleen in z'n nieuwe woning, dit vindt hij moeilijk. Kom jij af en toe om het hoekje kijken?
Geplaatst door Vrijwillige Thuiszorg CarinovaEenmalig · 4—8 uur
Deventer
Lid Cliëntenraad
Wil jij bijdragen aan goede zorg voor cliënten en bewoners, naast je huidige baan of tijdens je pensioen? We zoeken nieuwe leden voor onze cliëntenraad.
Geplaatst door CarinovaStructureel werk · 2—4 uur/week
Deventer
Een maatje voor Marius
Marius zoekt een maatje, om samen dingen mee te ondernemen zoals fietsen of samen naar de film gaan.
Geplaatst door WerV onderdeel van de Dimence Groep




