Navigatie overslaan
Deventer Doet Home
  • organisaties
  • kennis
  • nieuws
Account aanmakenLog in

Contact

  • Kleine Overstraat 75, 7411 JK Deventer, Nederland
  • [email protected]
  • +31 570 615 805

Deventer Doet

  • Vrijwilligers
  • Organisaties
  • Kennis
  • Contact
  • Team

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Post | juni 2022 | Nieuwsbrief | 1 min lezen

Join the movement met Music Moves

Door

Kariene Bottichio

Geloof jij in de verbindende kracht van muziek? En ben jij tussen de 18 en 27 jaar? Maak impact met jouw eigen muziek event! Bijvoorbeeld door beats te produceren met jongeren met een beperking. Een karaoke te organiseren in de daklozenopvang. Salsa dansen met ouderen. Of organiseer een deejay workshops met nieuwe Nederlanders.


Eind oktober vinden de evenementen plaatsen op verschillende locaties in Deventer.


Ook zijn we op zoek naar maatschappelijke organisaties waar jongeren een event kunnen organiseren. Ziet jouw organisatie mogelijkheden? Laat het ons weten, stuur een mail naar [email protected]

Deel blogpost
Gerelateerde blogposts

Maak jij het verschil? Laat het zien!

| Nieuwsbrief

De Nationale Vrijwilligersprijzen 2026 zijn officieel van start! Dit is jouw kans om te laten zien wat vrijwilligerswerk echt betekent — voor mensen, voor de samenleving, voor de democratie. Doe mee en stuur je vlog van jouw organisatie in vóór 31 mei 2026. Je maakt kans op de hoofdprijs van 10.000 euro, 5 tweede prijzen van 3.000 euro en 60 derde prijzen van elk 1.000 euro HOE DOE JE MEE? Stuur je 1-minuutvlog in! Deelnemen is eenvoudig: maak een korte video van maximaal 1 minuut en beantwoord daarin één vraag: ‘Hoe maakt jouw organisatie het verschil, en waarom is dat belangrijk?’ Geen professionele apparatuur nodig — een smartphone is prima Vertel van harte en authentiek: juist dát maakt indruk op de jury Open voor alle vrijwilligersorganisaties in Nederland Inzenden kan tot en met 31 mei 2026 door te mailen naar [email protected] Bekijk de volledige voorwaarden en meer informatie op www.vrijwilligersprijzen.nl
Lees meer

Vrijwilligers gezocht: April 2026 vacature TOP 5

| Nieuwsbrief

Zin in iets leuks? In Deventer kun je heel veel leuke dingen doen. Eén daarvan is vrijwilligerswerk! Op de website van Deventer Doet worden wekelijks nieuwe vrijwilligers vacatures aangemeld. Hieronder vind je de vacature top 5 van april. Coördinator Evenementenhulp Rode Kruis Tuin vrijwilliger Educatie medewerker Museum Geert Groote Huis Wandelmaatje voor dame van 95 jaar Zonnebloem zoekt penningmeester Wil je liever langskomen voor een goed gesprek over vrijwilligerswerk? Dat kan. Op dinsdag, woensdag en donderdag tussen 10.00 en 14.00 uur kun je binnen lopen en in gesprek gaan met een van onze vrijwilligers. Wil je liever van te voren een afspraak maken? Neem dan contact met ons op. Wij helpen je graag verder met het zoeken naar passend vrijwilligerswerk. We zien je graag aan de Kleine Overstraat 75. De koffie staat klaar!
Lees meer
Community Champions Go Ahead Eagles Nieuwkomers Impacter Deventer Doet

Nieuwe groep Community Champions van start!

| Nieuwsbrief

Community Champions is een project bij Go Ahead Eagles dat vanaf het seizoen 2024/2025 loopt. Impacter voert het project in samenwerking met Go Ahead Eagles uit. Het is het tweede jaar van Community Champions. Het resultaat van het eerste jaar van het project mag er zijn. Volgens een onderzoek van BMC blijkt dat het 16-weekse programma ervoor zorgt dat: het zelfvertrouwen van deelnemers groeit, ze een beter zelfbeeld en toekomstperspectief ontwikkelen, sterkere sociale relaties bouwen, actiever participeren in de samenleving en risicogedrag af neemt. Recent is er weer een nieuwe groep gestart, die meteen goed van start is gegaan; een voetbaltraining, een rondleiding door het stadion en een escape room om elkaar beter te leren kennen. Een fijne, actieve start voor de nieuwe groep. De komende weken gaan de jongeren Deventer ontdekken, werken aan hun talentontwikkeling en vrijwillig iets betekenen voor een ander.
Lees meer